OBCHOD_logo_3 zmenšené.jpg

U STOLETÉHO STROMU

FB zm..jpg

Produkty


"Buďte tou změnou,
kterou chcete vidět ve světě."

Mahátma Gándhí  


"Rozdíl mezi tím,
kým jste a tím,
kým chcete být,
je v tom, co děláte."

Bill Phillips

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky obchodu U Stoletého stromu, Zuzana Havlová, Šafaříkova 370, 264 01 Sedlčany, IČ: 76345220, zapsané v živnostenském rejstříku, upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístněné na internetové adrese www.ustoletehostromu.cz.

KUPNÍ SMLOUVA
Odesláním objednávky stvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami internetového obchodu www.ustoletehostromu.cz a souhlasíte s níže uvedenými obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky kupujícího prodávajícím. Veškeré objednávky provedené přes objednávkový formulář, e-mailem nebo telefonicky jsou závazné. Předmětem smlouvy je zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Kupní smlouva je uzavřena formálním potvrzením objednávky prodávajícím.

OBJEDNÁVKA 
Po odeslání objednávky Vám odešlu e-mailem její potvrzení (u telefonické objednávky se považuje za potvrzení souhlas při jejím zadávání). V případě, že v tomto potvrzení naleznete nějaké nesrovnalosti, kontaktujte mě okamžitě e-mailem nebo telefonicky. V případě, že jste toto potvrzení nedostali nejpozději do 48 hodin (v případě objednávek zaslaných o víkendu nebo státních svátcích pak nejbližší pracovní den), znamená to, že jste chybně vyplnili fakturační údaje nebo chybně uvedli Vaší e-mailovou adresu. Objednávku lze stornovat nebo upravit do 2 hodin po odeslání objednávky prostřednictvím e-mailu ustoletehostromu@email.cz nebo telefonicky na čísle 728 529 356. 

DORUČENÍ ZBOŽÍ 
Zboží zasílám pouze v České republice prostřednictvím České pošty. Do každého balíčku přiložím fakturu, kterou je nutné uschovat pro případ vrácení zboží. Zboží obvykle odesílám do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (ve výjímečných případech nejpozději do 10 dnů). Snažím se však o zasílání v co nejkratším termínu. Doporučuji si vždy zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.

DOPRAVA A ZPŮSOB ÚHRADY 
1. osobní odběr - platba hotově nebo převodem - 0 Kč
    na adrese Komenského nám. 63, 264 01 Sedlčany  

2. přeprava Českou poštou - platba převodem - 129 Kč

Při nákupu nad 2000 Kč doprava ZDARMA.

REKLAMAČNÍ ŘÁD 
Reklamační řád se řídí dle zákona č. 40/1964 Sb. Občanského zákoníku ve znění zákona č. 136/2002 Sb. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé nevhodným užíváním věci, na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním, ani na vady, pro které byla sjednána nižší cena.

POSTUP PŘI REKLAMACI
O reklamaci mě informujte prostřednictvím e-mailu, kde uvedete důvod reklamace. Pro případ vrácení peněz bankovním převodem připište i číslo Vašeho účtu a kód banky. Se zbožím musí být vrácena také kopie faktury, bez ní nebude reklamace vyřízena. Zboží zasílejte jako cenný balík na adresu kamenného obchodu: U Stoletého strumu, Zuzana Havlová, Komenského nám. 63, 264 01 Sedlčany. Zásilky na dobírku nebudou přijaty. Náklady za vrácení zboží Vám proplatím po zaslání kopie podacího lístku.

VRÁCENÉ ZBOŽÍ
Zboží je možné nepoužité, nepoškozené, kompletní a v původním obalu do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit bez udání důvodu. O vrácení zboží mě informujte prostřednictvím e-mailu. Pro případ vrácení peněz bankovním převodem připište číslo Vašeho účtu a kód banky. Se zbožím musí být vrácena také kopie faktury, bez ní nebude následné vrácení peněz vyřízeno. Zboží zasílejte jako cenný balík na adresu kamenného obchodu: U Stoletého stromu, Zuzana Havlová, Komenského nám., 264 01 Sedlčany. Zásilky na dobírku nebudou přijaty. Vrácení zboží provádíte na vlastní náklady. Po kontrole stavu a kompletnosti zboží Vám peníze včetně poštovného za nákup zboží vrátím maximálně do 14 dnů od doručení vráceného zboží na Váš bankovní účet nebo poštovní složenkou na adresu.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje, které získá od svých zákazníků a které jsou potřebné k objednání produktů on-line, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou dány k dispozici třetím osobám.

Děkuji Vám za přečtení těchto obchodních podmínek. Další dotazy ráda zodpovím e-mailem. 

Zuzana Havlová

1.6.2017
Doprava zdarma.jpg

nad 2000 Kč


"Zdraví není vším,
ale bez zdraví je všechno ničím."

Arthur Schopenhauer


„Buď zemi andělem,
ona ti bude rájem.“


"Miluj zem. Nezdědils ji po rodičích, ale dlužíš ji svým dětem."
Indiánská moudrost

Zuzana Havlová

IČ: 76345220, DIČ: CZ7758291134

Šafaříkova 370

728 529 356


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchod U Stoletého stromu podporuje 
Greenpeace.jpg
logo.png

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one